Spam

Na tej stronie każdy będzie mógł polecić swojego bloga.Nie ważne jakiej kategorii czy typu.

62 komentarze:

 1. Dulce Dragon przez osiemnaście lat swojego życia pracowała jako baletnica. Nagle złamała kostkę w kilku miejscach. Jest zmuszona zamieszkać z ojcem, którego szczerze nienawidzi. Z resztą ze wzajemnością. To dla niej upokarzające i niezręczne, iż jako dwudziestopięcioletnia kobieta musi wprowadzić się do niego oraz po części przyznać rację. Jak potoczą się jej losy? Na horyzoncie pojawi się trzech, zupełnie różnych mężczyzn. Jak sobie poradzi?
  http://ofiaryczasu.blogspot.com/


  Czy działamy bezinteresownie? Czasami tak, czasami nie. Jednak czy wszystko da się zaplanować? Oczywiście, że nie. Odważnym jest ten, kto potrafi zapanować nad strachem, a nie żyć bez strachu. Czy człowiek potrafi nie czuć nic poza wściekłością? Nie. Kiedykolwiek odczuwałeś strach? Bałeś się, otworzyć oczu? Bałeś zasnąć się, aby nie powróciły wspomnienia?
  http://traitor-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Codziennie żyje na granicy ze śmiercią.
  Każdej nocy zasypia z myślą, że jutro się nie obudzi.
  Codziennie boryka się z nałogiem, o który inni nawet by ją nie posądzili.
  Mała, nieporadna Lottie. To właśnie ona skrywa swój mały śmiertelny sekret. Tylko... czy zdąży uratować się zanim będzie za późno?

  http://my-deadly-addiction.blogspot.com/ - zapraszam :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś była zwykłą dziewczyną, lecz wszystko się zmieniło. Nowa sytuacja sprawiła, że nie wie kim jest, ani co się dzieje naokoło niej. Michelle musi odnaleźć się na nowo. Komu zaufać? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem?
  Zapraszam na nowy rozdział na: http://szarosc-pomaranczy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasza ocenialnia to nie potępieńcza szubienica, a sympatyczna szkoła, która w sposób kulturalny nauczy Cię wyplewiać niewygodne błędy i da Ci konstruktywne rady.

  Chcesz szczerej opinii o Twoich tworach?
  Czujesz, że czegoś brakuje Twojej historii i potrzebujesz porad?
  Chciałbyś wiedzieć, co jeszcze możesz zrobić, aby Twoje opowiadanie zyskało w oczach czytelników?

  Zgłoś się pod adres www.oceny-opowiadan.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Królestwo Enthernet od tysiąca lat znajduje się pod panowaniem rodu Lwów. Obecnie, stary król umiera i na tronie zasiąść ma jego jedyny syn - Nataniel. Czy młody, nieodpowiedzialny chłopak zdoła pogodzić dwa zwaśnione rody? Czy Lwy i Irysy będą potrafiły współpracować w obliczu prawdziwego niebezpieczeństwa? I co na to wszystko Cecylia, młoda dziedziczka Irysów przepełniona nienawiścią do rodziny królewskiej?

  http://niuch.blogspot.com

  Banner: http://2.bp.blogspot.com/-c_X9yI00oos/URuTr9XmLDI/AAAAAAAAAT4/IIzzpabEl58/s1600/banner.png

  OdpowiedzUsuń
 6. http://jackfrost300.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. [Spam] Udaj jedno z bóstw i miej wpływ na innych. Czyż nigdy tego nie chciałeś? Na pewno, choć raz, o tym pomyślałeś. Sprawdź swój talent pisarski zdając się na opinię innych, chyba że myślisz, iż nie podołasz, bo nie potrafisz przyjąć przegranej. Jednakowoż, jeśli chcesz wygrać i poczuć się wyróżnionym to zapraszam.
  Kidzuita zaprasza na swój pierwszy, zagmatwany konkurs, który o dziwo jest banalnie prosty.
  Więcej na: http://kidzuita.blogspot.com/p/konkursy.html
  Zapraszam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 9. [ Spam ] Blog powstał z myślą o ludziach oddanych i interesujących się Azją. Znaleźć będzie tu można: ciekawostki ze świata muzyki, wskazówki dotyczące rysowania mangi, krótkie opowiadania fanfiction z udziałem bohaterów z anime tudzież mangi oraz recenzje poszczególnych tytułów, książek i inne rzeczy, które nabędzie blog wraz z przybyciem czytelników, i doświadczenia.
  Dołącz i wprowadź na bloga nowe życie.
  Zapraszam.
  http://intelligent-otherwise.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Na dnie szuflady kryje się niesamowity świat fantazji... Dlaczego więc nie otworzyć jej i nie zauroczyć Czytelników jego magią?

  Jeśli chcesz podzielić się z większym gronem odbiorców swoją wyobraźnią, zapraszamy na nowo otwarty, zupełnie inny, katalog opowiadań. Na dnie szuflady to znacznie więcej niż zlepek twórczości blogowych autorów. Naszym celem jest promocja blogowych perełek i zjednoczenie wszystkich internetowych pisarzy. Jeśli więc chcesz zostać częścią tej społeczności – serdecznie zapraszamy!

  na-dnie-szuflady.blogspot.com

  PS Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na mojego bloga! Adres: magiaiwyobraznia.blogspot.com

  Inna wersja "Strażników Marzeń". Głównymi bohaterami są Jack Frost i Matka Natura. Wspólnie rozpoczną walkę ze złem, w końcu spotkają Strażników. Ale z rozwiązaniem każdej tajemnicy pojawiają się dwie następne... Z czasem wszystko się skomplikuje. Nie zabraknie też magii, wyobraźni, przyjaźni... Czy uda im się uratować wszystkich na raz? Może przy okazji oni sami będą musieli zapłacić najwyższą cenę? Znajdą swoje wspomnienia w Zaginionym Królestwie? Czas wszystko pokaże. Czas... czy także i on mógł mieć z tym wszystkim coś wspólnego?

  OdpowiedzUsuń
 12. Informuję, że Twój blog został dodany do katalogu.

  na-dnie-szuflady

  OdpowiedzUsuń
 13. http://cien-jezdzca-luku.blogspot.com/

  Tematyka: opowiadanie fantasy

  "W Sathed zapadła spokojna, kwietniowa noc.
  Ludzie z wioski Norde, dawno udali się na spoczynek.
  Nikt nie przeczuwał, że od tej nocy życie w osadzie zmieni się diametralne.
  Że zostaną wybrani."

  To tylko fragment prologu opowiadania fantasy. Opisuje ono losy pewnego chłopaka o imieniu Skygge Rytter Bue. Jeżeli lubisz magiczne klimaty - nie możesz tego nie przeczytać!

  Shade~

  PS. Każdego z osobna proszę o komentarze :D

  OdpowiedzUsuń
 14. magiland123456a i mayaiky blogpl

  OdpowiedzUsuń
 15. ZAPRASZAM http://our-heart-ache.blogspot.com/ ( PRZENIESIONE Z http://your-hope-for-life.blogspot.com/ )

  HISTORIA MICHELLE ORAZ JUSTINA. OBOJE Z DWÓCH RÓŻNYCH ŚWIATÓW, KTÓRE Z KAŻDYM DNIEM UPADAJĄ CORAZ NIŻEJ. CZY ABY NA PEWNO PORADZĄ SOBIE W OŚRODKU? JAK DŁUGO JUSTIN DA RADĘ CHRONIĆ MICHELLE? CZY DZIEWCZYNA ZAUFA MU NA TYLE, BY WRAZ Z NIM UCIEC Z TEGO PIEKŁA? DOWIEDZCIE SIĘ SAMI!

  OdpowiedzUsuń
 16. ZAPRASZAM http://our-heart-ache.blogspot.com/ ( PRZENIESIONE Z http://your-hope-for-life.blogspot.com/ )

  HISTORIA MICHELLE ORAZ JUSTINA. OBOJE Z DWÓCH RÓŻNYCH ŚWIATÓW, KTÓRE Z KAŻDYM DNIEM UPADAJĄ CORAZ NIŻEJ. CZY ABY NA PEWNO PORADZĄ SOBIE W OŚRODKU? JAK DŁUGO JUSTIN DA RADĘ CHRONIĆ MICHELLE? CZY DZIEWCZYNA ZAUFA MU NA TYLE, BY WRAZ Z NIM UCIEC Z TEGO PIEKŁA? DOWIEDZCIE SIĘ SAMI!

  OdpowiedzUsuń
 17. Młodość nie jest taka łatwa, jak się wydaje. Pozornie dobre decyzje nie zawsze okazuję się właściwe. To co wydaje się wspaniałe może być tylko fikcją. Czasami wystarczy po prostu dać sobie pomóc...
  Alexis i Leah nie radzą sobie z zaakceptowaniem siebie. Te dwie na ogół inne dziewczyny mają więcej cech wspólnych, niż to się im wydaje. Czy nowa znajomość wpłynie na ich życie?
  Zapraszam na http://mad-reckless-love.blogspot.com/ :)) /Leah

  OdpowiedzUsuń
 18. Yuka to dziewiętnastolatka mieszkająca w Osace, mająca rodziców alkoholików. Pewnego dnia wpada na dawnego przyjaciela, który jest zszokowany, że spotkał dziewczynę. Yuka z całego serca nienawidzi chłopaka, za to co zrobił, ale któregoś dnia postanawia rzucić w niepamięć przeszłość i cieszyć się życiem z przyjaciółmi. Niestety historia lubi się powtarzać i znów chłopak wyjeżdża baz pożegnania.
  Co teraz? Czy Yuka postanowi go poszukać, a może znów byś zimną suką, bez uczuć? Dowiecie, się czytając to opowiadanie w którym występuje zespół One Ok Rock.
  Adres bloga: http://one-ok-rock-and-yuka.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  N.

  OdpowiedzUsuń
 19. Byun Baekhyun jest dość niezdarnym policjantem, postanawiającym kontynuować pracę swojego ojca, który przez nią zginął. Brzydzi się przemocą i każdym przestępcą, jakiego ma okazję złapać. Co więc się stanie, kiedy na jego drodze pojawi się niebezpieczny, najlepszy w swoim fachu morderca, któremu będzie zawdzięczał życie?

  shi-no-hitomi.blogspot.com
  zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam. Chciałam poinformować, że po długiej nieobecności blogowy-katalog.blogspot.com wznawia swoją działalność pod nowym adresem. Serdecznie zapraszam na stos-roznosci.blogspot.com
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy niewinne dziewczę jest zdolne do zabijania? Jeśli pewnego dnia znajdzie się w przedziwnej krainie, a jej jedyną możliwością przeżycia będzie usługiwanie tajemniczej kobiecie, morderstwa na jej życzenie, co wtedy? Zrobi to, a może będzie uciekać? Jedno jest pewne, jeśli chociaż raz odwiedzisz tę kryształową krainę nigdy nie wrócisz. Musisz wybrać, zło czy dobro? Ale uważaj, w tym jest haczyk, bowiem nic nie jest takie jakim się wydaje. Zaryzykujesz?

  escape-from-reality.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Autorka z góry przeprasza za SPAM.
  Zapraszam na bloga z opowiadaniem YAOI. (związek mężczyzna-mężczyzna) Będą zawarte tam sceny erotyczne, dlatego jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy, szczerze przepraszam.
  Historie opowiadające o miłości... zakazanej miłości dwóch mężczyzn. Opowiada o ich poznaniu, pasji, miłości... wszystko jest jednak oparte na końcu. Oneshot, twoshot... Zobaczymy!

  Link:
  http://big-yaoi-love.blogspot.com/

  ` Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 23. Z góry przepraszam za spam.
  Zapraszam cię na http://blogowasfera.blogspot.com/, gdzie możesz dodać swój blog do katalogu i zwiększyć jego oglądalność.

  Pozdrawiam
  Agnes Mording

  OdpowiedzUsuń
 24. Witaj! Jeśli chcesz poznać tajniki trudnej przyjaźni damsko-męskiej, zapraszam: www.mallory.blogujaca.pl
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Ślicznie tu u cb ;*

  Zapraszam do mnie -->
  http://patrycja-patrishia-klodzinska.blogspot.com/ . Jak się spodoba to proszę o
  zaobserwowanie oraz komentarz :) Na pewno się odwdzięczę.

  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 26. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 27. Alison od śmierci/morderstwa swoich rodziców traci kontakt z rzeczywistością. Popada w chorobę psychiczną, która niszczy jej życie. Czy przyjaciele i nowi członkowie rodziny pomogą jej z tego wyjść. Jakie lekarstwo znajdzie Ali? A czym jest miłość w chorobie?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Ta historia nie jest bajką.
  Nie jest wesoła ani szczęśliwa, nie ma happy endu ani tych wszystkich przesłodzonych istotek, które dookoła rozsiewają szczęście.
  Nie. Ta historia to koszmar błędnie zwany życiem. To coś, z czym trzeba się pogodzić i w to uwierzyć, zamiast przenosić się w świat baśni. Ale czy to do końca pozostaje prawdą? A co jeśli okazałoby się, że bajki naprawdę istnieją? Że życie to nie tylko bolesna rzeczywistość. Czyżby istniała swego rodzaju magia? Owszem. Istnieje. Wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie, bo ktoś czuwa nad ich przebiegiem. Ktoś, kogo zwą strażnikiem opowieści..

  [http://strazniczka-opowiesci.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość recenzji!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Mieszkanka sławnej Wioski Wiru - Kushina Uzumaki od dwunastego roku życia, musi się zmagać z okrutną rzeczywistością, życia w świecie shinobi. W jednej chwili traci wszystko co miało dla niej jakąkolwiek wartość - prócz samej siebie. Pozna całkiem inny świat, całkiem inne wartości, całkiem innych ludzi. Czy poradzi sobie z zaistniałą sytuacją spędzenia życia w Konohagakure ? Czy znajdzie przyjaciół ? Czy poradzi sobie z mimowolną miłością do mężczyzny jej życia ? Trochę humoru, szczyptę romansu, gram przygody oraz nie leczona choroba psychiczna autorki daję ... Przeczytaj i sam sprawdź ;p

  http://kushimina.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. Jack O'Donnel wiódł spokojne życie. Ale wszystko się zmieniło, odkąd pomógł bardzo pięknej i bardzo tajemniczej Jennifer McCalister.

  W miasteczku New Rochelle pojawia się przepiękna wampirzyca, która po 400 latach władzy - chce odpocząć od obowiązków. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że gdy spotka na swojej drodze przystojnego Jack'a wszystko się zmieni. Jej wrogowie zaczną atakować i próbować zabić jej najbliższych.
  Potrzebuje czegoś na odprężenie, ale czy seks na pewno jest tym czego chce ?
  Jack O'Donnel i Jennifer McCalister zabiorą Cię do świata codziennej namiętności i mroku...

  Zapraszam:
  do-not-say-aynthing.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam na kolejny rozdział:http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Oto parę szczegółów o moim opowiadaniu:

  Naomi Aizawa jest uciekinierką z Wioski Mgły. Naomi już przed narodzinami została przyobiecana jednej z najsilniejszych organizacji ninja. W Wiosce Mgły, medyczni ninja znaleźli sposób na stworzenie człowieka ze zwiększoną ilością i pojemnością komórek z czakrą. Została stworzona po to, by zabijać. Przez wiele lat walczyła, żeby wytrzymać w samotności. Myślała wtedy "Gdy jestem sama nikt nie może mnie skrzywdzić". Teraz zmienił się jej tok myślenia. Myśli "Znajdę miejsce, gdzie ktoś na mnie czeka". Ucieka do Konohy. Czy znajdzie tam przyjaciół, dom? Czy uda jej się zamaskować nieszczęśliwą przeszłość? Opowiadanie jest związane z anime "Naruto".

  http://konoha-ohana.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że wpadniesz :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Jane oddała życie za życie małej dziewczynki sama stała się nieśmiertelna, budzi się w lesie i spotyka matkę Naturę..
  Jak potoczy się jej los ? W kim znajdzie wsparcie po stracie rodziny ?

  Dowiedz się tego na :
  http://jane-ross.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Hayley Blake jest dziewiętnastoletnią dziewczyną, o kasztanowych włosach, piwnych oczach i szczupłej, zgrabnej sylwetce. Jej pojawienie się w miasteczku niesie za sobą mnóstwo problemów i komplikacji. Dziewczyna od dzieciństwa miewa te same koszmary. Jej życie zawsze wiązało się z nadnaturalnymi istotami. Pewnego dnia zostaje zaatakowana przez obcego dla niej - Damon'a Salvatore. Wampir podejrzewa ją, o praktykowanie czarnej magii, jednak nie na tym się kończy. Kiedy Hayley spotyka Elenę i myli ją z Katherine, wszyscy mają zamiar wyciągnąć z niej, jak najwięcej informacji przez co sami ucierpią. Co dalej? Czy na tym się skończy? Co Hayley miała wspólnego z Katheriną Petrovą? Czy wszyscy wyjdą z tego żywi? Czy dowiedzą się prawdy?
  Na blogu jest już rozdział VI - zapraszam wszystkich do odwiedzenia bloga: www.forget-forever-the-destiny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Kilka setek lat temu wybuchła wojna pomiędzy Królestwem Żywiołów, a Królestwem Cienia. Bitwa trwała kilkanaście lat, w czasie której zginęła jedna z czarownic Narodu Żywiołów - Oriana. W tym samym dniu wiedźma ze strony Cienia poleciła jednemu z wojowników zadanie polegające na dopilnowaniu, aby wnuczka Oriany nie dowiedziała się o swoim pochodzeniu, aż do dnia swojej śmierci. Oprócz zadania, Noemi wręcza wojownikowi zakazaną księgę. Mężczyzna wiedząc iż jest jej czegoś winien postanawia złożyć przysięgę, że jeśli nie wykona zadania zostanie przeklęty i klątwa ześle na niego ciężką chorobę. Czy uda mu się wykonać zadanie? Czy odnajdzie dziewczynę i dopilnuje, aby nigdy nie poznała prawdy?
  www.zakazana-księga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 40. Podejdź do lustra i powiedz kogo chciałbyś zobaczyć, a kim jesteś. Znajdź różnice i napraw je. Czy tak trudno być sobą? Tak, ponieważ każdy gra swój własny spektakl. Nadejdzie taki dzień, że dwoje obcych dla siebie ludzi będzie musiało wyjaśnić sobie kilka spraw. Czy oprócz niechęci poczują coś jeszcze? Pamiętaj, że każda rodzina ma swój sekret.

  Nie złamię się jak Ty.
  Nie popełnię błędów takich jak Ty.
  Nie będę taka jak Ty.
  Będę Twoim przeciwieństwem, Tato.
  Ali
  Zapraszam,
  http://be-close-to-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. [Spam]
  Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu w ich życiu dużo się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, to serdecznie zapraszamy!

  Everyone have secrets...
  ill-look-after-you.blogspot.com

  Jeśli ciekawią cię opowiadania pełne romantyzmu, intryg, zawierające nutkę tajemniczości to jest właśnie opowiadanie dla ciebie! Mamy nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie jeden cenny komentarz, a może ci się spodoba i zostaniesz na dłużej?

  OdpowiedzUsuń
 42. Arcane, to małe, spokojne miasteczko w stanie Wisconsin. Jego mieszkańcy są miłymi, życzliwymi, przyjaźnie nastawionymi ludźmi, jednak każdy z nich ma swój mroczny sekret. Wszyscy mamy ciemną stronę, ale to, co ukrywa się w ciemnościach... Jest początkiem końca naszego gatunku. Miłość, zemsta, magia, wiedźmy... Czy kiedykolwiek wierzyłeś w istnienie czarownic? Jeśli nie, to lepiej zacznij, bo to one za tym stoją.
  www.zemsta-wiedzm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. http://love-me-and-hate.blogspot.com/
  Zapraszam na historię pewnej dziewczyny, której życie zmieniło się pod wpływem jednej nie właściwej decyzji. Jak to się stało? Co było głównym czynnikiem? Dowiesz się odwiedzając mojego bloga.
  ` Ro.

  OdpowiedzUsuń
 44. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. „Próbował zagłuszyć tęsknotę, oddając się miłosnym igraszkom z innymi. Odnalazł złotooką Elettarę. Wszystko na nic, bowiem jego myśli przez cały czas wypełniała rozpaczliwa rozterka. Bolesna świadomość, że Elettara, ani żadna inna syrena, nie jest Marike, której pragnie każdy nerw jego ciała, każda kropla krwi, każde tchnienie świadomości i każdy cień podświadomości.” (Słony wiatr – Zmienne prądy)

  Opowiadania i powieści romantyczno-fantastyczne. Dziś nowy fragment „Słonego wiatru”. Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

 46. "Kim jestem? Zwykłą szesnastolatką. Dobra przesadziłam. Nigdy nie byłam zwykła, nigdy nawet nie byłam normalna. Zawsze byłam… inna." Tak myśli o sobie Dominika do, czasu w którym spotyka Jacka Frosta.Czy przyjaźń przerodzi się w coś więcej? Zapraszam na mój blog: http://straznicy-marzen-dominika.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 47. Sue White była mała nie wiedziała kim jest, ani jaką tajemnicę ma jej rodzina. Jednak kłamstwo ma krótkie nogi. Nim skończyła w życiu okres dziecięcy przeszłość zapukała do drzwi. W jednej chwili straciła praktycznie wszystko. Wybuchł bunt, a istoty które istniały w opowieściach zaczęły kroczyć ulicami. Była najbardziej poszukiwaną osobą na całym kontynencie, a mimo upływu czasu nadal miała jeden cel. Pogrzebała w sobie wszystko co wyjątkowe i idee, które wpoiła jej rodzina. Jednak po upływie czasu los wreszcie się uśmiechnął i wszystko miało się zmienić.
  http://panstwo-smierci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam wszystkie yaoistki na blogi z One-Shotami Yaoi.
  http://creative-yaoi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam na http://obscure-spectres.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. " Prologue: Let her go.

  Caroline:
  Zmierzchało.
  Ostatnie, nikłe promienie zachodzącego słońca bladły za horyzontem, gdy pojedyncza kropla deszczu delikatnie uderzyła w mój policzek, mieszając się ze strużką, powoli spływającej z kącika pokaleczonych warg krwi. Leżałam wśród zgliszczy, zwrócona twarzą w granat nieba, nie mogąc poruszyć żadną ze zdrętwiałych kończyn. Z trudem nabierałam powietrza, czując przy każdym uniesieniu klatki piersiowej, jak dębowy kołek raz po raz muska moje serce. "Wybacz mi, love..."- słowa Klausa rozbrzmiewały w mojej głowie, by już po chwili zostać zastąpione niewyobrażalnym uczuciem zdrady. Zranił mnie, zabił... Czułam jak śmierć zbliża się, odbierając mi dech. Czarna, smolista szata okręca się wokół jej kostek, gdy przysiada przy mnie, by dokonać tego ostatecznego czynu. Ostrożnie kładzie dłoń na moim czole, zabierając ból i zastępując go jedynie pustką i tak odchodzę, pokonana, samotna, zdradzona.
  - P...- wycharczałam.-P...o...m...o...c...y...-usiłowałam przywołać kogokolwiek, kto odpędziłby tę straszną kreaturę. Nikt jednak nie przybył.
  Umierałam."

  Zapraszam na:
  kochajac-potwora.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Serdecznie zapraszam na mój blog, gdzie piszę opowiadanie w tematyce yaoi, jednak nie ma ono nic ze słodkości czy naiwności innych tego typu bajek. Znajdą się tu sceny tortur, morderstw i seksu. Wulgaryzmów nie cenzuruję. Mam jednak nadzieję, że nie zniechęciłam, a wręcz przeciwnie :)) Matt jest młodocianym zabójcą na zlecenie, działającym w organizacji Lorda. Nie umiem sprecyzować o czym moje opowiadanie konkretnie jest, ale polecam samemu się przekonać :3

  just-existence.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 53. „Czego nie wolno „zrobić”, gdy śmierć pyta się czego żałujesz - nie wolno jej odpowiedzieć. Dlaczego? Ponieważ śmierć jest panem losu.”
  Chcesz wiedzieć, jak wygląda życie ludzi? A może chcesz tylko zobaczyć naszą egzystencję? Jeśli tylko zechcesz , poznasz krótką historię naszego istnienia.
  Zapraszam na temat-do-rozwiniecia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Historia o 17-letniej Kate, która po śmierci brata całkowicie się zmienia.Kiedyś pełna życia, kochająca tańczyć, teraz jej życie to imprezy, nielegalne wyścigi i nowy chłopak Ethan. Czy pojawienie się Jake'a, chłopaka, który z początku chciał ją wykorzystać coś zmieni? Czy mu wybaczy i zostaną przyjaciółmi?
  Opowiadanie o miłości, stracie, przyjaźni, marzeniach.
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. http://lovebooksmary.blogspot.com/
  http://michael-kingforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Uczniowie specjalni od zawsze byli częścią Hogwartu lecz z roku na rok jest ich coraz mnie. Na ten rok przyjęto ich 8. Jest to między innymi kochający zimno i śnieg- Jack Frost oraz Elsa- dziewczyna z mocami bardzo podobnymi do jego, niemalże identycznymi. Co wydarzy się między nimi ? Co innego wydarzy wewnątrz Hogwartu ? Czy uczniowie będą żyli ze sobą w zgodzie czy może wręcz odwrotnie ? Czy odwrotne moce będą mogły działać wspólnie, ramię w ramię dla słusznej sprawy ? Czy warto zakopać nieraz topór wojenny i doprowadzić do zgody ? Czy jednak nieraz potrafimy to zrobić ? Jakie Hogwart ma jeszcze tajemnice ? Czy rzeczywiście magia jest w nas ?
  Zapraszam na pełnego niespodziewanych zwrotów akcji bloga którego właśnie zaczynam pisać- http://magia-jest-w-nas-hogwart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Lucyfer zajął podziemie, a Fabriel i Azaziel podzielili się ziemią. Ihturiel chciał umrzeć. Nie był do niczego potrzebny, nic nie znaczył. Zstąpił na ziemię...
  Po jego odejściu zapanowała chaos. Niektóre demony, anioły oraz cienie stały się nieposłuszne swym panom. Uciekły od nich i oszalały. Zaczęły zabijać ludzi, innych oraz swych braci. Stały się upadłe i zepsute. Ihtruriel był oznaką spokoju, a teraz nie wiadomo co się z nim stało. Bóg zaczął bronić się przed szaleńczymi duchami. Znalazł starożytnego czarownika, który rzucił czar na ludzi, aby nie widzieli oszalałych demonów ani cieni. Zmieszał rasę człowieka z rasą aniołów oraz demonów. Tak powstali Nocni Łowcy. O wiele potężniejsi od zwykłego człowieka. Lepiej władali bronią, mogli nosić znaki chroniące, byli lepiej wykształceni, stworzeni, aby zabijać i w przeciwieństwie do zwykłych ludzi widzieli zbuntowane stwory. Zostali stworzeni po to by po zniknięciu najsilniejszego spośród aniołów Ihtruriela, przywrócili spokój na ziemi... Resztę tej historii opowiem już ja Alek. Zapraszam na najdziwniejszą opowieść jaką kiedykolwiek usłyszycie.
  http://kolorowy-ametyst.blogspot.com/2013/04/prolog-pieko-ktore-spado-z-nieba.html

  OdpowiedzUsuń
 58. Taylor to kobieta - policjantka o wielu twarzach. Ciężko stwierdzić, która jest prawdziwa. Uważa, że nie ma już ludzi honoru, słowa, czynów tylko zbrodni. Każdy ma "coś" na sumieniu. Żyje według swoich zasad, których nie łamie.
  To kryminał z różnymi wątkami. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego serdecznie zapraszam.
  http://zawirowania-karuzeli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Raven jest z pozoru zwykłą osiemnastolatką, lecz wszystko zmienia się w jednej chwili. Gdy poznaje Broga dowiaduje się o sobie rzeczy, których nigdy się nie spodziewała. Czy uwierzylibyście gdyby ktoś powiedział wam, że jesteście z innej planety? Nie? Tak też zachowuje się Raven, lecz do pewnego momentu. Nie ma czasu na brak wiary. W jej rękach są losy całej planety. Czy podoła oczekiwaniom ludzi dla których jest ostatnią nadzieją? Przekonaj się.
  Zapraszam :)
  Raven

  OdpowiedzUsuń
 60. http://www.druzynadziennika.blogspot.com/

  Zapraszam :) Opowieść fantazy o tym jak szybko może wyderzyć się coś niespodziewanego

  OdpowiedzUsuń
 61. Otwartość. Życzliwość. Skromność. Chęć udzielenia pomocy innym ludziom. Chęć ofiarowania swojego czasu dla potrzebujących. Te cechy posiada jeden człowiek, którego tak brakuje nam w dzisiejszych czasach. Ksiądz Wiktor. Niesie każdemu dobre słowo, pomoc materialną, duchową oraz zaraża serdecznym uśmiechem. Stwarza wokół siebie pozytywną aurę.
  Zapraszam na pierwszą część opowiadania "Szlachetność".
  www.rzeka-opowiesci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Liczne wojny i choroby doprowadziły do końca znanego nam świata, wystawiając ludzkość na próbę. Pozostała tylko garstka, która może pochwalić się albo dobrymi umiejętnościami albo zwyczajnym szczęściem.

  Jednym z nich jest Mike,
  Chłopak z dobrego domu, który musiał nauczyć się jak przeżyć.
  http://opowiadaniayaoi-ostatniaszansa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń